Закарпатська обл. м.Мукачево,
вул.Підловачна

«Кельтський двір» презентує колекцію оздоровчих настоянок «Сім чудес Атлантиди»

«Кельтський двір» презентує  колекцію  оздоровчих настоянок «Сім чудес Атлантиди»

Менше місяця залищилося до головного кельтського свята – Белтайн. Його кельто-ібери відзначали  першого травня.

 

У древній Атлантиді це свято пов»язано з богом підземелля і водної стихії Посейдоном. У  шумерів за мегалітичним календарем  на цей  час припадало весняне сонцестояння і  початок нового року. Цього дня шумери ставали свідками головного обряду року – ритуального шлюбу богині Інанни та жерця, які перед тисячним натовпом здійснювали статевий акт. Власне, подібний ритуал є  типовим в міфології та обрядовості пост атлантичних культур ,а також присутній у дещо видозміненій формі у звичаях слов» ян.  Адже відомі нам гаївки чи гаїлки – це прямі ремінісценції тих давніх обрядів. У слов»я н вони влаштовувалися на честь Ярила, божества, яе символізувало плодючість, було символом любовних пристрастей та статевих утіх.  «Ярити» — буквально означає  «запліднювати». Тому ще в позаминулому столітті гаївки були неодмінним атрибутом дівочих та парубоцьких розваг,  на яких парубки свідомо ставали чоловіками, а дівчата – жінками.

 

лікарські настойки

 

Отож ,як бачимо, першотравневі свята  хоч сьогодні і , мають деяке забарвлення «класової боротьби», все ж в основі зберігають своє первинне значення-сподівання на добрий урожай, пробудження почуттів ,парування  ,веселощі тощо.У зв»зку з цим, а також віддаючи данину нашим предкам, у «Кельтському дворі під Ловачкою» з початком весняного  сезону  буде запропоновано принципово новий вид дегустації- «Сім чудес Атлантиди». Сім чудес  спирається на сім рівнів , на які поділяли навколишній світ сім царів Атлантиди. У нашому ж випадку йдеться про дегустацію семи унікальних оздоровчих настоянок, які виявляться корисними для будь-якої  людини. Тим паче, коли йдеться про щоденні стреси , психологічні та фізичні навантаження ,негативні емоції, щоденні  гігабайти з газет, радіо й телебачення. Тож «Сім  чудес» і покликані відно

вити душевну рівновагу ,створити відповідний комфорт і внутрішню гармонію людини.

Отже, настойка калганівки, елеутерокока та китайського лимонника додасть чоловічої сили тим, хто втратив упевненість Буй-Тура, поверне радість життя і гармонію інтимних стосунків. Настойка купальська – зелені грецькі горіхи настояні з медом і зібрані в день Івана Купала мають магічну силу й допоможуть при  шлунково,-кишкових розладах. Настойка жаливи – унікальний загально оздоровлюючий засіб, а хренівка – настойка на хрону з медом  — зробить будь-яку жінку щасливою. до сьомого неба.Хренівка – відмінний афродізіак. А щодо профілактики інсультів та очищення кровоносних судин від бляшок,то на сьогодні не існує жодного ефективного препарату, крім настойки на квітках глоду. А шоб опинитися на острові блаженства Аваллон , який у міфології кельтів асоціюється з Атлантидою, варто спробувати настойку любки-дволистої – українського приворот-зілля, оспіваного в казках і легендах.